Liga prvaka
Poluvrijeme: PSG ima igrača više protiv Barcelone, Borussija Dortmund vodi glavnu riječ
Autor: Faktor
16.04.2024. u 21:52
Revanš-uutakmicu četvrtfinala Lige prvaka igraju Barcelona i PSG, a na poluvremenu rezultat glasi 1:1.
Domaća ekipa u 12. minuti dolazi do vodostva preko Raphinhe.
Barcelona od 29. minute ima igrača manje. Barcola je pobjegao Arauju, ovaj ga je srušio na samom rubu 16 metara i sudija je isključio igrača Barcelone.
PSG je iskoristio igrača više u 40. minuti. Barcola je odlično prošao po lijevoj strani, oštro je ubacio, a Dembele na drugoj stativi zakucava u mrežu.
Prije šest dana je u prvom duelu  na Parku prinčeva Barca u sjajnoj utakmici prepunoj preokreta slavila 3:2.
U drugom duelu sastaju se Borussija Dortmund i Atletico Madrid, a njemački tim je na poluvrijeme otišao sa prednosti od 2:0.
Zasluženo je poveo domaći nakon nešto više od pola sata dobre napadačke igre. Brandt je primio loptu u kaznenom prostoru, otišao je dosta ukoso te pucao s lijeve strane lijevom nogom.
U 39. minuti Borussija dolazi do novog gola preko Maatensa. Lijevi bek njemačkog tima odigrao je dupli pas sa Sabitzerom, osvojio dosta prostora i šutirao s lijeve strane.
Podsjetimo, u prvom duelu Atletico je slavio sa 2:1.