Liga prvaka
"Ludnica" u Parizu: PSG preokrenuo za tri minute, Raphinha neuhvatljiv za Francuze
Faktor
10.04.2024. u 21:48
Ljubitelji fudbala su došli na svoje. Kako sinoć, tako i večeras, gledamo sjajne utakmice u četvrtfinalu Lige evropskih prvaka.
Derbi večeri igra se na Parku prinčeva, gdje je PSG ugostio Barcelonu, a gosti nakon prvog poluvremena imaju gol prednost.
Publiku na stadionu u Parizu utišao je Raphinha, koji je pogodio za 0:1 u 37. minuti. Yamal je u stilu Modrića poslao loptu u kazneni prostor, golman Donnarumma je loše reagovao, a Raphinha je imao vremena da se namjesti i pogodio za veliko slavlje gostiju (pogledajte OVDJE).
No, pravoj "ludnici" svjedočimo na otvaranju drugog dijela. PSG je za samo tri minute uspio preokrenuti rezultat. Prvo je Dembele u 48. izjednačio na 1:1, a u 51. minuti Vitinha pogađa za 2:1.
U drugom meču u Madridu ekipa Atletica vodi sa 2:0 protiv Borussije Dortmund. Milioneri su na koljenima, a na odmor su otišli sa dva gola zaostatka.
De Paul je u 4. minuti pogodio za 1:0, a prednost je udvostručio Lino u 32. minuti.
Ovi rezultati garant su da nas i u drugom dijelu očekuje mnogo uzbuđenja.