Igrali Džeko i Krunić
Fenerbahče bio pred ponorom u Grčkoj, ali ostvario aktivan rezultat pred revanš
Autor: Faktor
11.04.2024. u 20:41
Iako je djelovalo da će doživjeti pravu katastrofu, Fenerbahče je ostvario aktivan rezultat protiv Olympiakosa u prvoj četvrtfinalnoj utakmici Konferencijske lige.
Grčki predstavnik pred svojim navijačima slavio je pobjedu rezultatom 3:2, a gosti iz Turske imali su i tri gola zaostatka.
Poveo je Olympiakos golom Fortounisa u osmoj minuti, a Jovetić je u 32. minuti pogodio za 2:0. U 57. minuti je djelovalo da je Fener potpuno razbijen nakon pogotka Chiquinha za 3:0.
Fener se vratio u igru nakon gola Tadića iz penala u 67. minuti, a Kahveči je u 74. minuti smanjio na 3:2.
Rade Krunić zamijenjen je u 62. minuti. Bh. reprezentativac snosi odgovornost za treći gol Olympiakosa nekon izgubljene lopte u opasnoj zoni. Edin Džeko igrao je cijeli susret.
U drugoj četvrtfinalnoj utakmici koju su u Češkoj odigrali Plzen i Fiorentina nije bilo pogodaka.
Revanš-utakmice igraju se za sedam dana.