Trener Katalonaca
Navijači Barcelone će poludjeti: Koeman nasmijan nakon rezultatske katastrofe
U prvom meču osmine finala Lige prvaka Barcelonu je na domaćem terenu deklasirao Paris Saint-Germain, a francuski prvak do pobjede rezultatom 4:1 stigao je poslije preokreta.
17.02.2021. u 00:15

Vrata četvrtfinala Parižanima je odškirnuo Kylian Mbappe koji je odigrao fantastičnu partiju postigavši tri gola.

Nizozemski stručnjak na klupi katalonskog tima Ronald Koeman kao da je prekasno shvatio da njegova ekipa ne stoji najbolje na terenu, pa je prvu izmjenu napravio u 71. minuti, samo minut nakon što je PSG postigao svoj treći pogodak.

U mnoštvu čudnih izjava i odluka koje je imao tokom ove sezone navijačima Blaugrane najviše će vjerovatno zasmetati Koemanov osmijeh nakon što je njegov zemljak Bjorn Kuipers označio kraj utakmice.

Nizozemac je grlio igrače protivničkog tima, a navijačima Blaugrane se sigurno neće se svidjeti Koemanov smiješak po završetku utakmice prilikom pozdravljanja s veznjakom Gueyeom, kojeg je svojevremeno trenirao u Evertonu.