EHF EURO 2022
TOK UTAKMICE / Bosna i Hercegovina - Španija 24:28
Rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je od Španije u meču 3. kola Evropskog prvenstva.
17.01.2022. u 17:30

Zmajevi su u u prvom kolu grupe E izgubili od Švedske (30:18), u drugom kolu izabranici Ivice Obrvana doživjeli su poraz od Češke (27:19), a u posljednjem kolu protiv Španije rukometaši BiH su poraženi sa 28:24.

Tekstualni prijenos utakmice iz Bratislave mogli ste pratiti na portalu Faktor.ba.

____________________________

60. minut: Završen meč u Bratislavi, Španija slavila sa 28:24.

58. minut: Isključenje za Španiju, do kraja susreta imamo igrača više.

57. minut: Prazan gol naše reprezentacije, Španci to koriste i idu na plus tri.

56. minut: Isključenje za Hamidovića.

55. minut: Hamidović smanjuje prednost Španije.

54. minut: Sedmerac za Španiju, serijom četiri nula dolaze do 25:22.

52. minut: Španija ide na plus dva.

50. minut: Španci dolaze do prednosti.

49. minut: Sa igračem više preko Vukšića dolazimo do vodstva 22:21.

48. minut: Prvo isključenje na utakmici za Španiju, dvije minute imamo igrača više.

47. minut: Deseta odbrana Burića, Draganić dovodi BiH u vodstvo.

46. minut: Španci došli do izjednačenja, isključenje za Keškića.

45. minut: 15 minuta do kraja, vodimo sa 20:19.

43. minut: Herceg za plus tri, odlična igra naših momaka!

41. minut: Vranješ pogađa za plus dva.

40. minut: Osma odbrana Burića u situaciji kada su Španci mogli doći do izjednačenja.

40. minut: Španci drže korak, dolaze na minus jedan.

39. minut: Herceg postiže pogodak za 18:16, naša reprezentacija igra odličnu odbranu.

35. minut: Perić sjajno pogađa.

33. minut: Karačić večeras odlično raspoložen, postiže novi gol.

32. minut: Idemo prvi put na plus tri, Karačić sjajno pogađa.

31. minut: Počelo je drugo poluvrijeme u Bratislavi. Sretno momci!

30. minut: Na poluvrijeme idemo sa vodstvom 14:12. Sjajna igra naših momaka u prvom poluvremenu protiv aktuelnog prvaka Evrope.

29. minut: Večeras odlični Burić upisao sedmu odbranu. Herceg sjajno pogađa za 14:12.

27. minut: Šesta odbrana Burića, sedmerac za Španiju. Casado iz sedmerca dolazi dolazi do četvrtog gola, a Španija sa igračem više stiže do izjednačenja.

25. minut: Casado griješi, Draganić na drugoj strani promašio priliku za plus tri.

23. minut: Veliki promašaj Lukića.

22. minut: Imamo dva gola prednosti protiv aktuelnog prvaka Evrope.

21. minut: Sjajni Karačić, imamo napad za plus dva.

18. minut: Karačić dovodi Zmajeve u vodstvo 9:8.

17. minut: Odriozola s desnog krila postiže treći gol, u narednom napadu promašuje.

16. minut: Odlična partija naše reprezentacije, Prce ponovo pogađa.

13. minut: Prce postiže svoj drugi gol na meču.

10. minut: Druga odbrana Burića, Terzić poklanja kontru Španiji. Casado pogađa.

8. minut: Ponovo pogađa Perić, Španci uzvratili na drugoj strani.

7. minut: Perić sjajno za 3:3.

3. minut: Isključenje Vranješa, Španci dolaze do izjednačenja.

2. minut: Prce dovodi BiH u vodstvo.

1. minut: Počeo je meč u Bratislavi, sretno Zmajevi!

17.56 sati: "Jedna si jedina" se ori u dvorani u Bratislavi.

17.55 sati: Susret sude arbitri iz Slovenije.

17.45 sati: Za BiH će večeras nastupiti: Benjamin Burić, Nebojša Bojić, Vlado Draganić, Enes Keškić, Mirsad Terzić, Nikola Prce, Mirko Herceg, Dino Hamidović, Edin Klis, Josip Perić, Milan Vukšić, Marko Lukić, Ivan Karačić, Vladimir Vranješ, Senjamin Burić, Adin Faljić.

17.30 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor, dobrodošli na tekstualni prijenos utakmice BiH - Španija.