Liga prvaka
Krunić nastupio u remiju Milana i Newcastlea, slavlje RB Leipziga u Švicarskoj
Grupna faza UEFA Lige prvaka počela je večeras.
19.09.2023. u 20:41

Milan je na San Siru u meču grupe F dočekao Newcastle, a konačan rezultat susreta glasio je 0:0.

Italijanski predstavnik je čak 25 puta šutirao na gol engleskog tima, a osam udaraca je završilo u okviru gola, ali nije uspio doći do pogotka.

Bh. reprezentativac Rade Krunić susret je počeo od prve minute, a na terenu je proveo svih 90 minuta.

Zmaj je u 19. minuti bio u dobroj poziciji i opalio s distance. Pucao je pod prečku, ali je golman gostiju Nick Pope bio spreman i lagano to obranio.

U grupi G ekipa RB Leipziga savladala je u gostima švicarski Young Boys rezultatom 3:1.

Njemački tim je u vodstvo doveo Simakan u 3. minuti. Elia je u 33. minuti pogodio za 1:1, što je bio i rezultat prvog poluvremena.

RB Leipzig u nastavku dolazi do pobjede golovima Schlagera (74. minut) i Šeška (92. minut).