Jasmin Mešanović sa dva gola srušio Zalaegerszeg
Nova sezona, stare navike. Jasmin Mešanović je još jednom potvrdio da je najbolji igrač Kisvarde i jedan od najboljih fudbalera šampionata Mađarske.
30.07.2023. u 23:17

VEZANI TEKST - Mešanović potpisao ugovor i postao najplaćeniji igrač u historiji kluba

Na startu nove sezone njegov tim slavio je gostujuću pobjedu kod Zalaegerszeg sa 2:0, a najveće zasluge idu na Mešanovićevu adresu. Povremeni Zmaj je postigao oba gola.

Mrežu domaćih načeo je u 7. minuti na asistenciju Spasića, a u 15. minuti Mešanović je udvostručio prednost i postavio, kasnije će se ispostaviti, konačnih 0:2. Asistenciju za drugi gol upisao je Branimir Cipetić, još jedan povremeni reprezentativac BiH.

Ovim trijumfom Kisvarda je zasjela na vrh tabele, a Mešanović je već počeo otplaćivati epitet najplaćenijeg igrača ovog mađarskog kluba.