Sjajno izdanje
Gol i asistencija Zmaja u Turskoj
Haris Hajradinović, fudbalski A reprezentativac Bosne i Hercegovine, odigrao je još jednu sjajnu utakmicu u Turskoj.
25.12.2023. u 17:01

Njegov tim Kasimpaša na domaćem terenu remizirao je sa Rizesporom (2:2), a u oba gola učestovao je Zmaj.

Nakon što je Kara u 17. minuti promašio penal za domaće, erupcija oduševljena na stadionu uslijedila je u 30. minuti kada je Hajradinović pogodio za 1:0.

Gaich je izjednačio u 45. minuti, a domaći su poveli nakon 15 minuta igra u drugom dijelu.

Hajradinović je ovaj put asistirao, a Da Costa pogodio za 2:1. No, gosti se nisu predavali, a u 73. minuti stigli su do izjednačujućeg gola. Ponovo je pogodio Gaich.

Hajradinović je na terenu proveo do zadnjeg sudijskog zvižduka, a za goste je do 80. minuta igrao Dal Varešanović.