Olimpija na koljenima
Bruka u Ljubljani: Za 12 minuta primili četiri gola, ostaju li Tomić i Menalo bez titule?
Fudbaleri Olimpije su na koljenima. U duelu 28. kola šampionata Slovenije nakon 25 minuta igre gube sa 0:4 na domaćem terenu od ekipe Bravo.
17.06.2020. u 21:04

Gosti su za 12 minuta postigli četiri gola, a naše internacionalci Tomislava Tomića i Luku Menala ovaj debakl mogao bi koštati i šampionske titule.

Matko je u 13. minuti načeo mrežu Olimpije, a bruku u Ljubljani najavio je Baturina golovima u 18. i 22. minuti. Kramarić je u 25. minuti pogodio za 0:4. Hoće li se Ompija oporaviti od ovog nokauta saznat ćemo u nastavku meča.

Tablice omogućuje SofaScore LiveScore

Izvjesno je da bi tim iz Ljubljane eventualnim porazom ugrozio šampionske ambicije, a Maribor bi eventualnom pobjedom imao priliku da dođe na bod zaostatka.