Evropska liga
Hadžić i Hodžić poraženi na Stamford Bridgeu
Kompletirano je drugo kolo grupne faze UEFA Evropske lige
04.10.2018. u 23:03

Bh. fudbaleri Anel Hadžić i Armin Hodžić su s Videotonom poraženi na gostovanju kod Chelseaja . Mađari su odolijevali napadima Plavaca do 70. minute, a onda je Morata na asistenciju Williana pogodio za konačnih 1:0. Hadžić je igrao do 83. minute, dok je Hodžić u istoj minuti ušao u igru.

Ovo je za tim sa Stamford Bridgea druga pobjeda u grupi L, u kojoj je do gostujuće pobjede stigao i PAOK protiv BATE Borisova rezultatom 4:1.

Senad Lulić igrao je od 18. minute u porazu Lazija na gostovanju kod Frankfurta rezultatom 4:1. Gosti iz Rima su meč završili s dva igrača manje. Crvene kartone zaradili su Basta u 45. i Correa u 59. minuti.

U grupi H na Kipru su remizirali Apollon i Marseille 2:2, iako su gosti iz Francuske imali dva gola prednosti.

U grupi I Malmo je na domaćem travnjaku slavio protiv Bešiktaša rezultatom 2:0, dok je Sarpsborg bio bolji od Genka sa 3:1.