Premier liga
Bešiću bod u Londonu, Crystal Palace otkinuo bod prvaku
Duel dvojice bh. reprezentativaca nismo gledali jer Seada Kolašinca nije bilo u sastavu domaćin zbog povrede
18.01.2020. u 17:54

Arsenal je na domaćem terenu remizirao protiv Sehffield Uniteda. Topnici su sve do 83. minute vodili s 1:0 poslije gola Martinellija iz 45. minute.

Ipak, sedam minuta prije kraja susreta na Emiratesu Fleck je pogodio za konačnih 1:1 i tako svog tim spasio od poraza na teškom gostovanju.

Duel dvojice bh. reprezentativaca nismo gledali jer Seada Kolašinca nije bilo u sastavu domaćin zbog povrede, dok je Muhamed Bešić priliku dobio u 78. minuti susreta.

Golove s meča Arsenal - Sheffield United pogledajte OVDJE.

Na pragu velikog iznenađenja bio je Crystal Palace koji je sve do 82. minute vodio s 1:0 u gostima kod Manchester Cityja, no golom Aguera aktuelni prvaci su stigli do izjednčenja.

Šest minuta kasnije iskusni argentinski napadač pogodio je za preokret. Ipak, autogol Fernandinha iz 90. minute donio je bod gostima.

Golove s utakmice Manchester City - Crystal Palace pogledajte OVDJE.

U susretu koji je odigran ranije dana bodove su podijelili Watford i Tottenham, a rezultat je na kraju glasio 0:0. Mourinhov sastav tako ni u četvrtom uzastopnom susretu nije uspio upisati pobjedu.