Remi u Minhenu
Ovo je minut iz horora za Srbiju: Pogledajte kako su ostali bez pobjede protiv Islanda
Srbija i Island remizirali su rezultatom 27:27 u prvom kolu grupe C Evropskog rukometnog prvenstva.
12.01.2024. u 21:04

Island je uoči meča važio za favorita, ali Srbija se predstavila u odličnom izdanju, bila nadomak pobjede, ali...

Na 59:15 minuta Srbija je imala dva gola viška (27:25) i napad. Golman Islanda zaustavio je vanjski šut. Potom je selekcija Islanda krenula u organizaciju brzog napada. Trideset sekundi do kraja Palmarson je postigao strašan gol i vratio Islanđane na minus jedan (27:26).

Srbija je potom napravila tehničku grešku u ofanzivi, Island je odigrao brz napad i sedam sekundi prije kraja stigao do izjednačenja.

Poljuljani reprezentativci Srbije imali su šut za pobjedu, ali nisu pogodili.

OVDJE pogledajte završnicu najuzbuljdivije utakmice na EP.