NBA
Phoenix slavio protiv Lakersa, Jusuf Nurkić prvi skakač utakmice
Derbi večeri na NBA parketima igrali su Phoenix i Los Angeles Lakersi, a u sjajnoj utakmici slavili su Sunsi sa 127:109.
12.01.2024. u 08:07

Gosti su već nakon prve četvrtine imali dvocifrenu prednost, koju su iz minute u minutu povećavali, a Lakersi su tek u posljednjoj dionici uspjeli ublažiti poraz.

Bradley Beal (37 poena) i Devin Booker (31) briljirali su u pobjedničkom timu kada su strijelci u pitanju, dok je naš Jusuf Nurkić dominirao pod koševima.

Uhvatio je 12 lopti i bio prvi skakač utakmice. Tome je dodao i devet poena, te dvije asistencije. Na parketu je proveo 28 minuta i 29 sekundi.

Prvi strijelac Lakersa bio je D'Angelo Russell sa 19 poena, dok je podbacio LeBron James koji je skupio skromnih 10 poena.