Ni to nije pomoglo protiv Muse i društva: Partizan imao šest igrača na parketu
Košarkaši Partizana poraženi su sinoć od Reala u četvrtom meču četvrtfinala play-offa Eurolige.
05.05.2023. u 08:19

VEZANI TEKST - Ovo je trenutak kada je Džanan Musa "ugasio" Grobare u Areni

Kraljevi su u Beogradu slavili sa 85:78. Zasluženo, jer su samo u jednom trenutku bili u rezultatskom zaostatku (49:51 u 25. minuti).

Gosti su u prvoj četvrtini imali i 14 poena prednosti (27:13), ali se Partizan do poluvremena vratio u život. U posljednjem napadu prvog dijela Beograđani su imali i napad za izjednačenje.

Danilo Anđušić je pogodio koš sa centra, ali poeni nisu priznati jer je isteklo vrijeme.

Sudije su to dobro vidjele, ali im je promaklo nešto drugo. Partizan je u taj napad krenuo sa šest igrača! U trenutku kada je krenulo vrijeme, Exum je ušao, ali je Papapetrou još bio na parketu.

- U finišu prvog poluvremena, kada je Anđušić pogodio trojku koja nije priznata, Partizan je imao jednog igrača više u postavi, bilo ih je šesterica na terenu - piše SportKlub.

Prema pravilima, takav previd se kažnjava tehničkom greškom za klupu, ali su sudije progledale kroz prste Partizanu i označlile su kraj poluvremena...