Upisao i asistenciju
Tomislav Tomić kao Baka Slišković: Pogodio direktno iz kornera
Tomislav Tomić, bh. veznjak koji je ovog ljeta iz ljubljanske Olimpije prešao u austrijsku Admiru Wacker, najzaslužniji je za trijumf svoga tima protiv Rieda - 3:1.
03.10.2020. u 21:07

Admira je tek u 4. kolu Bundeslige Austrije stigla do prvog ovosezonskog trijumfa, a zasluge za to pripadaju Tomiću.

Bivši prvotimac Željezničara i Zrinjskog u petoj minuti asistirao je Breunigu za vodstvo od 1:0.

Kerschbaum je u 23. minuti sa penala udvostručio prednost, a Grull je sa bijele tačke u 49. minuti smanjio na 2:1.

Ipak, sve dileme oko pobjednika riješene su u 66. minuti kada je viđen i najljepši momenat na utakmici.

Tomić je u stilu Bake Sliškovića pogodio direktno iz kornera. Svaka čast! Pogledajte i uživajte u majstoriji bh. veznjaka.