TOK UTAKMICE/Posušje - Željezničar 1:0
Posušje je nadigralo Željezničar Mokrom docu u duelu četvrtog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.
19.08.2023. u 20:01

Posušje je slavilo sa 1:0 golom Karla Kamenara u 25. minuti.

Domaći trener Branko Karačić odlučio je gostima iz Sarajeva suprotstaviti sljedećih 11: Kolić, Vrgoč, Brković, Kamenar, Mandić, Krišto, Marques, Marić, Begić, Maglica, Lučić

Željo je igrao u sastavu: Muftić, Kosorić, Cocalić, Krpić, Mekić, Haračić, Drina, Galić, Amoah, Rustemović, Ćosić.

Tekstualni prijenos utakmice iz Posušja mogli ste pratiti na portalu Faktor.ba

____________________

Kraj. Posušju puni plijen protiv Želje.

90. minut: Četiri minute nadoknade. Korner izvodi ekipa Posušja, lopta je završila u rukama Muftića.

84. minut: Gasal mijenja Amoaha.

80. minut: Požutio je i Biber.

75. minut: Žuti karton za Begića zbog napucavanja lopte.

63. minut: Cocalić u posljednji trenutak blokira Mandića. Sjajan start Željinog defanzivca.

60. minut: Prošlo je 15 minuta igre u nastavku, i dalje bez promjene rezultata.

46. minut: Nastavljena je utakmica u Posušju. Izmjena u Želji, Jašarević je na travnjaku umjesto Kosorića., a Biber je ušao umjesto Rustemovića.

Kraj prvog dijela. Domaći zasluženo vode. Željo je u prvom poluvremenu bez udarca prema golu.

45. minut: Žuti karton za Haračića.

35. minut: Umalo novi šok za Želju. Brković trese spoljni dio mreže.

25. minut: GOOOOL. Domaći vode. Kamenar je strijelac. Veznjak Posušja je ostao usamljen na vrhu šesnaesterca, namjestio se i efektno zatresao mrežu Plavih.

13. minut: Čarke na travnjaku, Vrgoč i Kosorić su u glavnim ulogama. Sudija Kesić "počastio" ih je žutim kartonima.

12. minut: Šansa za domaće, Brković je pokušao uposliti Mandića, Drina spašava Želju.

10. minut: Ništa-ništa i dalje. Bez većih uzbuđenja u Posušju.

1. minut: Počeo je meč.

20:44 Igrači izlaze na travnjak.