16. kolo
TOK UTAKMICE / Zvijezda 09 - Zrinjski 2:1
Drugu i najveću ovosezonsku pobjedu u Premijer ligi Bosne i Hercegovine ostvarili su fudbaleri Zvijezde 09.
04.12.2023. u 12:51

Zvijezda 09 je u Ugljeviku priredila senzaciju u sklopu 16. kola bh. elite i nadigrala mostarski Zrinjski rezultatom 2:1.

Tekstualni prijenos ovog meča pratili ste na portalu Faktor.

- - - - - - - - - - - -

Kraj susreta.

90. minut: Šest minuta sudijske nadoknade.

87. minut: Sabljić pokušava, rutinski posao za Damjanovića.

85. minut: Izmjena u Zrinjskom, Sabljić umjesto Malekinušića.

82. minut: Ivančić je ubacio, Radić je zakačio loptu, ovaj put je stativa saveznik domaćeg tima

67. minut: GOOOOOOLLLLLLL. Zvijezda 09 ponovo vodi protiv Zrinjskog, strijelac Saliman.

65. minut: Izmjena i kod domaćih, Raca je napustio teren, ušao je Ivančić.

60. minut: Ivančić je zamijenio Kiša.

56. minut: GOOOLLLLLLLLL. Bilbija siguran sa 11 metara, 1:1 u Ugljeviku.

55. minut: Penal za Zrinjski.

50. minut: GOOOOOOLLLLLLL. Grešku Ćorluke koristi Vukoja koji pogađa za vodstvo Zvijezde 09.

46. minut: Nastavljen je duel.

Poluvrijeme u Ugljeviku.

38. minut: Bez ikakvih dešavanja u posljednjim minutama.

24. minut: Vukoja šutira sa distance, brani Marić. I dalje je 0:0 u Ugljeviku.

19. minut: Dobra akcija Zrinjskog. Bilbija je poslao loptu za Ćužea, ali je oprezan bio Damjanović.

14. minut: Sada prijeti i domaći. Saliman pokušava, lagan posao za Marića.

14. minut: Bilbija šutira sa distance, lopta odlazi pored gola Zvijezde 09. Prva prilika na današnjem meču.

12. minut: Domaći tim ima više od igre, ali i dalje bez prve prave prilike.

10. minut: Bez uzbuđenja na početku meča.

1. minut: Počeo je meč u Ugljeviku.

12:55 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor, dobrodošli na tekstualni prijenos utakmice Zvijezda 09 - Zrinjski.