Konferencijska liga
TOK UTAKMICE / Zrinjski - Tobol 1:0
Fudbaleri Zrinjskog savladali su kazahstanski Tobol sa 1:0 u prvom meču trećeg pretkola Konferencijske lige.
04.08.2022. u 20:45

Zrinjski je do pobjede došao u 76. minuti kada je Niko Janković postigao pogodak direktno iz kornera.

Tekstualni prijenos utamice Zrinjski - Tobol pratili ste putem portala Faktor.ba.

- - - - - - - - - - - -

Kraj meča. Zrinjski je savladao Tobol sa 1:0.

92. minut: Bilbija propušta veliku priliku.

90. minut: Šest minuta sudijske nadoknade.

90. minut: Šansa za Tobol, ali Čondrić na visini zadatka.

84. minut: Crveni karton za Tomaševića. Sada oba tima imaju po 10 igrača na terenu.

76. minut: GOOOOOOOOOLLL. Janković pogađa direktno iz kornera. Kakva majstorija.

71. minut: Pauza za osvježenje.

55. minut: Drugi žuti karton za Ćorluku, nesmotren potez zbog kojeg će Plemići više od pola sata igrati sa igračem manje.

46. minut: Zrinjski je krenuo žestoku u nastavku. Janković šutira ali golman Tobola sjajno brani.

46. minut: Počelo je drugo poluvrijeme.

Kraj prvog dijela u Mostaru.

45. minut: Deble pogađa prečku, sreća za Zrinjski....

31. minut: Bilbija je pao u šesnaestercu, nakon čega je dobio žuti karton zbog simuliranja.

29. minut: Janković pokušava iz slobodnog udarca, lopta odlazi preko gola. Plemići su u dosadašnjem toku susreta bolji rival.

21. minut: Sjajan ubačaj Ćužea u peterac, Tičinović promašuje loptu. Šteta, mogao je Zrinjski do vodstva...

15. minut: Zrinjski kruži oko gola Tobola. Očito je da Plemići žele ostvariti povoljan rezultat pred revanš.

3. minut: Prva prilika na utakmici. Šut Jankovića odlazi preko gola.

1. minut: Počeo je susret u Mostaru. Sretno Plemići!

20:53 sati: Duel Pod Bijelim brijegom sudit će Antonio Nobre iz Portugala, a asistirat će mu zemljaci Pedro Ribeiro i Pedro Martins.

20:47 sati: Poznati su sastavi.

Zrinjski: Čondrić, Ćorluka, Barišić, Magdić, Tičinović, Ilinković, Savić, Memija, Janković, Ćuže i Bilbija.

Tobol: Mokin, Zharynbetov, Malyy, Marochkin, Tomašević, Amanović, Tagybergen, Jovančić, Muzhikov, Deble i Toši.

20:45 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor, dobrodošli na tekstualni prijenos utakmice Zrinjski - Tobol.