TOK UTAKMICE / Zrinjski - Legija 1:2
Fudbaleri Zrinjskog u 3. kolu UEFA Konferencijske lige na stadionu Pod Bijelim brijegom večeras su poraženi od Legije iz Varšave.
26.10.2023. u 19:59

Plemići su tražiti drugu evropsku pobjedu, ali su izgubili 1:2 nakon preokreta.

Za Zrinjski su od prve minute igrali: Marić, Ćorluka, Jakovljević, Radić, Tičinović, Ivančić, Zlomislić, Čonađija, Ćuže, Bilbija i Hrvanović.

S druge strane Kosta Runjajić odlučio je na teren poslati ovaj sastav: Hladun, Ribeiro, Jadrzejczyk, Pankov, Kun, Celhaka, Slisz, Wszolek, Muci, Kramer i Josue.

Tekstualni prijenos utakmice Zrinjski - Legija mogli ste pratiti na portalu Faktor.ba.

_________________

97. minut: Kraj u Mostarui, Zrinjski je izgubio 1:2.

95. minut: Radić je šutirao glavom, ali lopta ide preko gola.

90. minut: Igrat će se sedam minuta sudijske nadoknade.

68. minut: Poništen je i drugi gol Zrinjskom. Malekinušić je matirao Hladuna, ali je VAR pokvario slavlje domaćih.

62. minut: GOOOOOOLLLLLLLL! Ipak je gol. VAR je "poništio" odluku pomoćnog sudije, a glavni arbitar je pokazao na centar.

62. minut: Sada je poništen gol i gostima. VAR provjerava da li je Kramer bio u ofsajdu.

53. minut: Zrinjski je postigao gol, Ćuže je loptu poslao u mrežu, ali je pogodak poništen zbog ofsajda. I VAR je potvrdio da je igrač Zrinjskog bio u nedozvoljenoj poziciji.

45. minut: Velika prilika za goste, ali Kramer nije bio precizan. Završeno je prvo poluvrijeme u Mostaru.

43. minut: Topovski je šutirao Ćorluka, ali brani Hladun.

32. minut: GOOOOOOOLLLLLLL! Legija je izjednačila, autogol je postigao Jakovljević, koji je nespretno reagovao na ubacivanje Mucija.

30. minut: GOOOOOOOLLLLLLL! Nemanja Bilbija! Ćorluka je ubacio, a Bilbija glavom pogodio za veliko slavlje domaćih.

28. minut: Muci je sada bio u prilici, ali nije bio precizan.

27. minut: Opet je opasno pred golom Zrinjskog. Ovaj puta Pankov nakon kornera glavom šutirao preko gola.

20. minut: Velika prilika za goste, ali Marić čudesno brani pokušaj Ribeire.

16. minut: Na drugoj strani Kramer nije uspio bolje reagovati pred golom Marića.

14. minut: Golman Legije je promašio loptu, ali Ćuže se uspio pogoditi okvir gola.

11. minut: Deset minuta igre je iza nas, bez većih uzbuđenja.

4. minut: Nastavljen je meč.

2. minut: Rumunski sudija prekinuo je meč jer je na teren ubačena pirotehnika.

1. minut: Počeo je meč u Mostaru, sretno Zrinjski!

20:56 sati: Završen je jedan meč ove grupe u kojem je Aston Villa na gostovanju deklasirala AZ Alkmaar sa 4:1.

Standings provided by Sofascore

20.45 sati: Poštovani čitatelji dobro došli na tekstualni prijenos utakmice Zrinjski - Legija.