TOK UTAKMICE / Tuzla City - Široki Brijeg 2:2
Danas je odigrana posljednja utakmica 21. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.
07.03.2022. u 14:45

Fudbaleri Tuzla Cityja su na Tušnju podijelili bodove sa Širokim Brijegom (2:2).

Strijelci za domaći tim bili su Krpić i Mehanović, dok su za Široki pogađali Vukoja i Mujan.

---------------------------

Kraj susreta

80. minut: GOOOOOOLLLLL. Fenomenalan pogodak Mehanovića za izjednačenje, kratko je trajalo vodstvo gostujuće ekipe.

77. minut: GOOOOOOOLLLL. Mujan majstorski pogađa za novo vodstvo Širokog Brijega.

58. minut: GOOOOOOLLLLL. Krpić pogađa sa 11 metara za izjednačenje. Ovo je bio njegov 12. gol ove sezone u Premijer ligi BiH.

57. minut: Penal za Tuzla City nakon faula nad Tomaševićem.

54. minut: Žuti karton za Mujana.

51. minut: Krpić ponovo u šansi, Miškić sjajno brani.

50. minut: Prva prilika u nastavku. Krpić šutira, golman Širokog brani.

46. minut: Dvostruka izmjena, Nukić i Tomašević umjesto Mehmedovića i Daria.

46. minut: Počelo je drugo poluvrijeme na današnjem susretu.

Kraj prvog dijela u Tuzli.

45. minut: Sjajna prilika za domaće, Džafić pogađa prečku.

45. minut: Mehmedović u najboljoj šansi za Tuzla City na današnjoj utakmici. Njegov udarac sa 12 metara odlazi preko gola gostujuće ekipe.

35. minut: Ukazuje se pomoć Čelikoviću.

30. minut: Krpić požutio nakon oštrog faula.

28. minut: Žuti karton za Bosančića zbog prekršaja nad Džafićem.

25. minut: GOOOOOLLLLL. Bože Vukoja dovodi Široki Brijeg u vodstvo. Kapiten gostiju je iskoristio grešku u odbrani Tuzla Cityja.

22. minut: Cijeli teren je u blatu, fudbaleri oba tima većinom šalju duge lopte.

14. minut: Atraktivan šut Mehanovića, lopta odlazi pored gola.

5. minut: Loš teren diktira tempo igre.

1. minut: Počeo je susret na Tušnju.

14:54 sati: Tuzla City je drugoplasirani na tabeli sa 37 bodova, čak 14 manje od lidera Zrinjskog. Široki Brijeg se nalazi na šestoj poziciji sa 27 osvojenih bodova.

14:51 sati: Pravdu na Tušnju dijelit će Sabrija Topalović iz Zenice.

14:48 sati: Teren na Tušnju je u očajnom stanju. Nakon što je pao snijeg mašine za čišćenje su dodatno uništile teren, tako da su još više otežani uslovi za igru.

14:45 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor, dobrodošli na tekstualni prijenos utakmice Tuzla City - Široki Brijeg.