Jedini meč 10. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine u fudbalu u Doboju kod Kaknja odigrali su Mladost i Radnik.
03.10.2020. u 14:41

Utakmicu je sudio Antoni Bandić.

____________________________________________________________________________________________________

Kraj. Mladost je slavila sa 3:2.

89. minut: GOOOOOOOOOOOLLLL. Hiroš je majstorski pogodio za 3:2.

84. minut: GOOOOOOOOOOOLLLL. Hiroš je izborio penal iz kojeg je pogodio za 2:2.

76. minut: Mladost je zaprijetila iz kontre, ali Hadžić šutira direktno u golmana Kozića.

65. minut: GOOOOOOOOOLLLLLL. Radnik vodi golom Bradonjića. Preokret Bijeljinaca.

63. minut: Mekić je ponovo šutirao sa dvadesetak metara, ali je Bukvić spasio svoj gol.

59. minut: Nedim Hadžić je zamalo zakasnio na centaršut Alića.

53. minut: Hiroš je iz skraćenog kornera pokušao iznenaditi Kozića, ali je golman Radnika bio oprezan.

51. minut: Mladost je bolje otvorila drugi dio susreta.

46. minut: Počelo je drugo poluvrijeme.

45. minut: Završeno je prvo poluvrijeme.

30. minut: GOOOOOOOOOOOLLLLL. Mekić je izjednačio na 1:1.

23. minut: GOOOOOOOOOOOLLLLL. Hadžić je pogodio za vodstvo, ali je Hiroš odradio sve.

21. minut: Velika prilika za Mladost. Kombinovali su Hiroš i Hadžić, a udarac ovog drugog uspio je odbraniti Kozić.

13. minut: Jak vjetar otežava posao i jednoj i drugoj ekipi, tako da nema većih uzbuđenja.

2. minut: Velibor Đurić je promašio stopostotnu priliku. U situaciji jedan na jedan sa domaćim golmanom, Bukvić je odbranio njegov udarac.

1. minut: Počeo je meč u Doboju kod Kaknja.

14.50 sati: Poštovani čitaoci portala Faktor.ba dobrodošli na tekstualni prijenos utakmice 10. kola PLBiH između Mladosti i Radnika.