TOK UTAKMICA / Zvijezda 09 - Široki Brijeg 3:0; Velež - Igman 1:1
Danas su odigrana dva susreta 18. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine u fudbalu.

Zvijezda 09 je savladala Široki Brijeg sa 3:0.

Velež i Igman odigrali su 1:1.

Tekstualni prijenos ovih mečeva pratili ste na portalu Faktor.

- - - - - - - - - -

Kraj susreta.

90. minut: Crveni karton za Sipovića zbog prigovora.

89. minut: GOOOLLLLLLL. Hrkač pogađa za izjednačenje.

80. minut: Hebibović je sa distance pokušao iznenaditi Hadžikića, ali bezuspješno.

69. minut: Velika šansa. Halilović je šutirao, ali Hebibović spašava situaciju u posljednji čas.

49. minut: Suljić glavom šutira preko gola Igmana.

46. minut: Nastavljen je meč.

Poluvrijeme u Mostaru.

45. minut: Šikalo šutira, Ćeman ponovo interveniše. Velež je daleko bolji rival, ali gosti i dalje imaju prednost.

40. minut: Ćeman ponovo brani.

29. minut: Haskić šutira pored gola, dobra prilika za Velež. Međutim pomoćni sudija je dosudio ofsajd.

18. minut: Halilović šutira, stativa je saveznik Igmana. Nakon toga Guliahsvilli šutira pravo u ruke Ćemana.

4. minut: Ćeman brani udarac Guliashvilija.

3. minut: GOOOOOOOLLLLLL. Denković dovodi Igman u vodstvo.

1. minut: Počeo je duel.

14:55 sati: U Mostaru je 12 stepeni, idealni uvjeti za igru.

14:50 sati: Za 10 minuta počinje meč u Mostaru.

- - - - - - - - -

86. minut: GOOOOLLLLLLLL. Maksimović pogađa, 3:0 za domaći tima.

72. minut: Kpan šutira, golman Zvijezde 09 brani.

66. minut: Dobar pokušaj Ponjevića iz slobodnog udarca, ali nema promjene rezultata.

55. minut: Vadze pogađa spoljni dio mreže.

49. minut: Pokušaj Salimana odlazi pored gola.

46. minut: Nastavljen je duel.

Poluvrijeme.

44. minut: GOOOOOLLLLLLLL. Karaklajić pogađa za 2:0.

39. minut: Neprecizan pokušaj Karaklajića.

28. minut: GOOOOOOOLLLL. Maksimović je ubacio loptu, a Ristanović pogodio za vodstvo Zvijezde 09.

21. minut: Velika šansa za Zvijezdu 09. Vukoja je uzeo loptu, došao do gola gostiju, ali šutirao pored lijeve stative. Ostaje 0:0.

9. minut: Prva prijetnja gostujućeg tima. Kpan je sve dobro uradio, poslao loptu za Matića koji šutira pored gola.

1. minut: Počeo je meč.

12:58 sati: Uskoro nas očekuje početak meča u Ugljeviku.