TOK UTAKMICA / Leotar - Sarajevo 0:2, Sloboda - Tuzla City 1:1
Danas su odigrane dvije utakmice 20. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.
26.02.2022. u 12:45

Fudbaleri Sarajeva slavili su Trebinju kod Leotara sa 2:0, dok su na Tušnju Sloboda i Tuzla City podijelili bodove (1:1).

U susretima koji su odigrani jučer Borac je upisao gostujuću pobjedu protiv Širokog Brijega rezultatom 3:0, dok je Velež na domaćem terenu bio bolji od Željezničara (2:0).

Tekstualni prijenos današnjih mečeva mogli ste pratiti na portalu Faktor.ba.

------------------------------------------------

Kraj susreta na Tušnju. Tuzlanski derbi je završio bez pobjednika (1:1).

92. minut: Dobra prilika za Nsuea, nema promjene rezultata.

90. minut: Četiri minute nadoknade na Tušnju.

90. minut: Nsue ponovo prijeti, korner za Tuzla City.

89. minut: Žuti karton za Predragovića.

88. minut: Završinica utakmice u Tuzli. Da li će tuzlanski derbi završiti bez pobjednika?

Kraj meča u Trebinju. Sarajevo slavilo protiv Leotara 2:0.

82. minut: Blokiran šut Nsuea.

90. minut: Varešanović neprecizan, ostaje 0:2.

90. minut: Četiri minuta nadoknade u Trebinju.

89. minut: Finiš susreta u Trebinju, Sarajevo blizu pobjede.

79. minut: Danas odlični Bukvić brani pokušaj Karjaševića.

88. minut: Leotar na današnjem susretu nije izveo niti jedan korner.

87. minut: Velika prilika za Ahmetovića, ostaje 2:0.

87. minut: Ahmetović i Kobiljar umjesto Kapića i Čatakovića.

83. minut: Velkoski ostao na zemlji nakon sudara.

77. minut: Džafić izlazi iz igre, ulazi najveće pojačanje Tuzla Cityja u historiji Nsue.

82. minut: Čataković našao u akciji, međutim nema promjene rezultata.

80. minut: Varešanović i Velkoski u igri umjesto Suljića i Bagarića.

75. minut: Izmjena u Leotaru, Paranos ušao u igru umjesto Govedarice.

70. minut: Dvostruka izmjena u ekipi Slobode. Mehmedović i Ramić umjesto Hadžića i Mujagića.

67. minut: Žestog duel, dva fudbalera Tuzla Citya su ostala ležati na terenu. Kurtalić zaradio žuti karton.

73. minut: Oštra utakmica se igra u Trebinju, dosuđeno čak 40 prekršaja.

66. minut: Krpić šutira, golman Slobode na mjestu.

68. minut: Povreda Šećerovića, umjesto njega ulazi Palić.

67. minut: Velika prilika za Leotar, dobra intervencija odbrane Sarajeva.

62. minut: Žuti karton za Husrefa Musemića nakon rasprave sa sudijama.

67. minut: Veliki broj prekršaja na utakmici Leotar - Sarajevo.

62. minut: Bez ikakvih dešavanja u Trebinju.

54. minut: Džafić požutio nakon prekršaja nad Mujagićem.

56. minut: Žuti karton za Šećerovića.

49. minut: GOOOOOLLLL. Mehanović pogađa za izjednačenje na Tušnju. Nukić je šutirao, Bukvić sjajno odbranio, a lopta je došla do Mehanovića koji je poslao loptu u mrežu Slobode.

53. minut: Bez uzbuđenja u nastavku susreta u Trebinju.

46. minut: Počinje drugu poluvrijeme na Tušnju. Dvostruka izmjena Gavrić i Čeliković ulaze umjesto Mišića i Šukilovića.

46. minut: Dvostruka izmjena u ekipi Leotara. Santrač i Chichba ulaze u igru umjesto Arsića i Čolića.

46. minut: Počelo je drugo poluvrijeme u Trebinju.

Završeno je prvo poluvrijeme u Tuzli. Sloboda ima prednost od 1:0.

45. minut: Dvije minute sudijske nadoknade na Tušnju.

Kraj prvog dijela u Trebinju. Sarajevo vodi protiv Leotara 2:0.

36. minut: Sloboda je povela nakon prvog udarca u okvir gola na današnjem susretu.

36. minut: GOOOOLLLLL. Predragović dovodi Slobodu u vodstvo fenomenalnim golom.

36. minut: U Trebinju je nešto mirniji period igre.

35. minut: Žuti karton za Đokanovića.

31. minut: Šukilović dobija žuti karton nakon neopreznog prekršaja nad Beganovićem.

29. minut: Loša igra oba tima, Sloboda bez udarca na gol.

30. minut: Prošlo je pola sata igre u Trebinju. Sarajevo pod vodstvom novog trenera igra mnogo bolje u odnosu na prvi dio sezone.

26. minut: Džafić se povrijedio, ali ipak će nastaviti susret.

19. minut: Mehanović šuta ali lopta odlazi pored gola, zasad bez većih uzuđenja u Tuzli.

21. minut: Žuti karton za Suljića zbog simuliranja.

16. minut: Nukić šalje loptu visoko preko gola, ostaje 0:0 na Tušnju.

14. minut: Tuzla City je zaprijetio iz slobodnog udarca, lopta završila u rukama Bukvića.

16. minut: Oštar start Arsića nad Bagarićem, fudbaler Leotara prošao bez opomene.

10. minut: Bez većih dešavanja u Tuzli.

13. minut: GOOOLLLLLL. Dražen Bagarić postiže fenomenalan pogodak za 2:0, sjajna igra Bordo tima.

1. minut: GOOOLLLLLLLL. Sarajevo postiže pogodak u 30. sekundi susreta, strijelac je Asmir Suljić koji se odlično snašao u šesnaestercu.

1. minut: Počeli su današnji susreti 20. kola Premijer lige BiH.

12:52 sati: Antoni Bandić sudit će duel u Trebinju, dok će u Tuzli pravdu dijeliti Luka Bilbija.

12:48 sati: Sloboda je sedma na tabeli Premijer lige, a Tuzla City je drugoplasirani.

12:46 sati: Fudbaleri Leotara ovaj susret dočekuju na 11. poziciji, dok se Sarajevo nalazi na četvrtom mjestu.

12:45 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor, dobrodošli na tekstualni prijenos utakmica Leotar - Sarajevo i Sloboda - Tuzla City.