Premijer liga
Mulalić nadmudrio Jagodića: Sloga poražena odlazi iz Konjica
Autor: Faktor
29.03.2024. u 15:47
Fudbaleri Igmana savladali su u Konjicu ekipu Sloge u prvom meču 24. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine u fudbalu rezultatom 2:0.
Mreža Sloge zatresla se dva puta u dva minuta.
Prvo su gosti amaterski reagirali u 21. minuti kada je Igman poveo. Poslije centaršuta s desne strane Ramić je glavom spustio loptu u peterac, ona je došla do Redžića koji je okrenut leđima pokušao driblati, a lopta je pogodila Hebibovića i završila u mreži.
Minut kasnije, povratnik u tim Igmana Denković dobio je loptu u prazan prostor, iskoristio svoju brzinu i pobjegao čuvarima i uz malo muke uspio se izboriti za stopostotnu šansu i realizirati zicer.
Izabranici Vlade Jagodića nisu uspjeli ugroziti gol Ćemana, tako da do kraja susreta nije bilo promjene rezultata.
Igman je bar privremeno pobjegao iz opasne zone i skočio na osmo mjesto na tabeli.