Poraz u Mostaru
Kako su ocijenjeni igrači Zrinjskog za partiju protiv Legije?
Fudbaleri Zrinjskog poraženi su od Legije iz Varšave u trećem kolu Konferencijske lige rezultatom 2:1.
27.10.2023. u 12:02

Zrinjski je u Mostaru poveo pogotokm Bilbije u 32. minuti, dvije minute poslije Poljaci su poravnali autogolom Jakovljevića, a Legija je do pobjede došla golom Kramera. Prvobitno je signaliziran ofsajd, ali je uz pomoć VAR-a priznat gol gostujućem timu.

U nastavku je VAR poništio dva gola Zrinjskom.

Nemanja Bilbija i Josip Ćorluka prema portalu Sofascore bili su najbolji pojedinac u Zrinjskom s ocjenom 7,6.

Golman Marko Marić je dobio ocjenu 6,1, Slobodan Jakovljević 6,6, Stipe Radić 6,7, Mario Tičinović 6,2, Antonio Ivančić 6,9, Damir Zlomislić 6,5, Dario Čanađija 6,6, Aldin Hrvanović 6,5, Mario Ćuže 6,6.

Što se tiče igrača koji su ušli s klupe, Matija Malekinušić je zaradio ocjenu 6,8, Petar Mišić i Kerim Memima 6,7, Tomislav Kiš 6,6, Filip Bradarić 6,5.