Pre(VAR)a
Iz dvice u keca: Real se protiv fenjeraša spasio u 99. minuti, navijači Barce kipte od bijesa
Fudbaleri Reala plesali su po rubu, ali su se na kraju spasili.
21.01.2024. u 18:42

Kraljevi su gubili protiv fenjeraša, ali su uspjeli napraviti preokret, kladioničarski nazvano, iz dvije u keca, a pogodak za pobjedu protiv Almerije postigli su u 99. minuti.

Gosti su na poluvremenu imali dva gola prednosti. U prvoj minuti pogodio je Ramazani, a u 43. mrežu je zatresao Gonzalez.

Nastavak donosi preokret, ali i brojne sudijske odluke koje su išle u korist Reala, zbog kojih navijači Barce kipte od bijesa.

U 56. minuti za domaće je dosuđen diskutabilan jedanaestearc kojeg je u gol pretvorio Jude Bellingham. Nedugo potom gostima je poništen gol nakon asistencije VAR-a.

Za 2:2 pogodio je Vinicius u 67. minuti, koji je prvo poništen zbog igranja rukom, ali je sudija Maeso nakon pregleda snimka priznao gol iako se vidjeli da je igrač Reala rukom poslao loptu u mrežu.

Za potpuni preokret pogodio je Carvajal u 99. minuti.