Pazi, klizavo
Italijan izveo najgori penal u karijeri: Ciro Immobile se propisno obrukao
21.01.2020. u 21:35

Fudbaleri Napolija i Lazija igraju četvrtfinale Kupa Italije, a nakon prvog poluvremena Napoli vodi 1:0.

Strijelac za sada jedinog gola na utakmici bio je Lorenzo Insigne već u 2. minuti susreta.

A mogla se tresti i mreža golmana domaćeg tima. Gosti iz Rima imali su veliku priliku u 10. minuti kada je sudija Massa pokazao na bijelu tačku. Loptu je na kreč namjesti Ciro Immobile i propisno se obrukao.

Italijan se okliznuo u odsudnom trenutku i loptu je poslao preko gola. Ovo je vjerovatno najgore izvedeni penal za Immobilea u dosadašnjoj karijeri...

Nije dugo trebalo da napadač Lazija postane meta ismijavanja na društvenim mrežama.