Bolaz poraz
Emotivna poruka Jusufa Gazibegovića: Sve ono što si gradio, što sanjaš i čekaš, sruši se u tri minute
Autor: Faktor
22.03.2024. u 22:41
Fudbalska A reprezentacija Bosne i Hercegovine doživjela je sinoć bolan poraz od Ukrajine na Bilinom polju u polufinalu baraža za Evropsko prvenstvo.
Gosti su slavili sa 2:1 i to nakon preokreta, a dva gola postigli su u razmaku od tri minute.
Emotivnu poruku nakon što smo zaustavljeni u borbi za EURO 2024 poslao je i naš reprezentativac Jusuf Gazibegović, koji nije mogao sakriti emocije.
- 90 minuta borbe i truda za do sada najvažniju utakmicu u mojoj karijeri. Sve ono što si gradio, što sanjaš i čekaš, sruši se u svega tri minute.
To je osjećaj koji se riječima ne može opisati. Dali smo posljednji atom snage, disali kao jedno, srce smo ostavili na terenu i pokazali na koji način trebamo igrati za pozitivnu budućnost naše reprezentacije.
Hvala vam na nevjerovatnoj podršci, svima nam je teško, ali moramo nastaviti zajedno. Jedna si jedina, moja BiH - napisao je Gazibegović na Instagram profilu.