Žestok start
Direktan crveni za bivšeg Zmaja
Bivši bh. reprezentativac i kapiten Domžala Senijad Ibričić zbog oštrog starta na protivničkog igrača dobio je direktan crveni karton u 57. minuti
06.10.2018. u 19:32
Senijad Ibričić

Ekipe Domžala i Mure danas su podijelile bodove u susretu 12. kola Prve lige Slovenije koji je okončan rezultatom 2:2.

Susret su obilježila dva crvena kartona koje su dobili domaći igrači. Prvo je isključe Morris, koji je za svega pet minuta zaradio dva žuta kartona, i to u periodu od 27. do 32. minute.

Bivši bh. reprezentativac i kapiten Domžala Senijad Ibričić je zbog oštrog starta na protivničkog igrača dobio direktan crveni karton u 57. minuti.

Inače Domžale su povele u 24. minuti pogotkom Ibraimija u 24. minuti. Prednost domaćih udvostručio je Klemenčić pet minuta prije kraja meča. Ipak Sirk u 87. smanjuje na 2:1, da bi konačnih 2:2 postavio isti igrač golom u drugoj minuti sudijske nadoknade.