Borac na pogon Lukića slavio na gostovanju kod Mladosti
Fudbaleri Borca savladali su Mladost u Doboju kod Kaknja sa 2:0 u 12. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine.
25.10.2020. u 15:43

Banjalučanima je trijumf osigurao Jovo LUkić, golovima u drugom poluvremenu - u 50. i 62. minuti.

Ipak, nisu igrači Borca tako lako stigli do trijumfa. Domaći su bili bolji u prvom poluvremenu, a ko zna kako bi ovaj meč završio da sudija Kaljanac nije poništio gol Dediću u 5. minuti. I nakon toga domaći su bili bolji, a u 20. minuti imali su stopostotnu priliku.

Hadžić je šutirao sa pet metara, ali Pavlović sjajnom intervencijom spašava svoj gol.

Kazne za promašaje stigle su u nastavku. Na asistenciju Ziljkića u 50. minuti za 0:1 pogodio je Lukić. Isti igrač je 12 minuta kasnije postavio i konačnih 0:2.