Rasprava na X-u
Ahmedhodžić odgovorio Ferdinandu: Vrlo pristrasno
Sheffield United i West Ham u nedjelju su odigrali itekako uzbudljivu utakmicu koja je završena rezultatom 2:2, a tim našeg Anela Ahmedhodžića do poravnanja i u konačnici boda stigao je duboko u sudijskoj nadoknadi, u 13. minuti dodatnog vremena.
22.01.2024. u 11:10

Izjednačujući gol domaćih u 103. minuti nije bio kraj drame, s obzirom na to da su i gosti odmah nakon toga tražili penal nakon duela Anela Ahmedhodžića i Jarroda Bowena. Rio Ferdinand i Joe Cole smatraju da je sudija pogriješio, da je West Ham oštećen u toj situaciji, a odgovorio im je Ahmedhodžić.

- Vrlo pristrasno. Možete vidjeti na fotografijama koje nisu uređene da sam povučen dolje i da gubim loptu iz vida. Očito je sve sređeno tako da izgleda kao penal za West Ham - poručio je bh. defanzivac preko društvenih mreža, a njegovu objavu podijelili su i mnogi fanovi.

Ahmedhodžić se u posljednje vrijeme povezuje s klubovima van Engleske, poput Napolija i Atalante. Njegova tržišna vrijednost je 18 miliona eura.