Trijumf Plavih
Željo u finišu slomio Krupu za kraj hercegovačkih priprema
Fudbaleri Željezničara pobijedili su Krupu u prijateljskom meču na kraju priprema u Hercegovini.
13.02.2021. u 16:21

Plavi, koji su danas imali provjeru četvrti dan zaredom, ostvarili su trijumf rezultatom 2:1.

Željo je poveo golom Štilića sa bijele tačke u 28. minuti, a rezultat je poravnao Pavlović krajem prvog dijela.

Mreže su mirovale do finiša susreta, a Lendrić u 85. minuti pogađa za pobjedu sarajevskog tima.

Željezničar je susret s Krupom počeo u sastavu: Muftić, Stevanović, Kosorić, Miletić, Šehić, Čeliković, Alispahić, Subašić, Štilić, Veselinović, Juričić. Još su igrali: Fejzić, Blažević, Ikić, Malić, Bojo, Mujezinović, Zec, Bekrić, Vrhovac.

Za Želju je ovo bila posljednja utakmica na pripremama u Hercegovini. Slijedi povratak u glavni grad naše zemlje. Za sedam dana na Grbavici je zakazana generalka protiv Širokog Brijega.