Višćina asistencija za pobjedu nad Bešiktašem
Za krilnog fudbalera Bašakšehira ovo je bila šesta ovosezonska asistencija, ali vjerovatno najvažnija do sada, s obzirom na to da njegov tim sada Galatasarayu bježi četiri boda
03.11.2018. u 19:06
Edin Višća
Edin Višća

Bašakšehir je večeras u gradskom derbiju s 1:0 savladao Bešiktaš, i tako na pravi način materijalizovao remi u jučerašnjem okršaju između Galatasaraya i Fenerbahčea.

Utakmica je odlučena u 18. minuti kada je dodavanje bh. reprezentativca Edina Višće u pogodak pretvorio Moldavac Alexandru Epureanu. Za krilnog fudbalera Bašakšehira ovo je bila šesta ovosezonska asistencija, ali vjerovatno najvažnija do sada, s obzirom na to da njegov tim sada Galatasarayu bježi četiri boda.

Na kraju vrijedi spomenuti da su i Višća i Riad Bajić na terenu proveli svih 90 minuta.

Ranije danas Erzurum našeg reprezentativnog golmana Ibrahima Šehića remizirao je na gostovanju kod Akhisara (1:1).