Borba za EL

Viktorija povela, Under brzo izjednačio

Objavljeno: 12.12.2018. u 20:20

Pogodak Kovarika iz 62. minute donio je vodstvo timu iz Plzena, koji je prema trenutnim rezultatima putnik u eliminacionu fazu Evropske lige

Iako su putnici u osminu finala iz grupe C Lige prvaka već poznati, uzbuđenja ne manjka u mečevima posljednjeg kola grupne faze.

Viktorija Plzen i CSKA Moskva bore se ta reće mjesto i plasman u Evropsku ligu.

Iako CSKA vodi s 2:0 na gostovanju kod Madrida, pogodak Kovarika iz 62. minute donio je vodstvo timu iz Plzena, koji je prema trenutnim rezultatima putnik u eliminacionu fazu Evropske lige.

Prednost domaćih trajala je svega pet minuta nakon što je Cnegiz Under pogodio za 1:1, i tako CSKA ponovo "gurnuo" na treće mjesto. Bio je ovo treći pogodak turskog reprezentativca u Ligi prvaka ove sezone.

Izvor:   Faktor

Faktor pratite putem aplikacija za Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook i Twitter. Zabranjeno je prenošenje sadržaja bez odobrenja redakcije. Kontaktirajte nas na [email protected]