TOK UTAKMICA/Željezničar - Borac 0:0, Široki - Tuzla City 0:1
Dvije zaostale utakmice 29. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine odigrane su danas.
18.05.2022. u 17:14

Željo i Borac remizirali su na Grbavici odigravši meč bez pogodaka (0:0), dok je Tuzla City slavio protiv Širokog na Pecari (0:1).

Željezničar: Bender, Kosorić, Blažević, Galić, Covalić, Hajdarević, Šehić, Mekić, Subašić, Štilić, Hodžić

Borac: Ćetković, Cucin, KujundžiĆ, Brkić, Bošnjak, Ćorić, Begić, Jović, Vojnović, Lukić, Meleg

Tuzla City: Fejzić, Šukilović, Nukić, Krpić, Karjašević, Mehanović, Džafić, Čeliković, Mišić, Mehidić, Mešinović

________________________

19:53 Podjela bodova na Grbavici. Završeno je miroljubivo - 0:0. Tuzla City je odnio puni plijen sa Pecare slavivši sa 1:0.

Kraj!

81. minut: Opet stativa spašava Borac. Ovoga puta okvir gola pogodio je Bekrić.

65. minut: Pritisak Želje. Šehić je sada pogodio stativu.

46. minut: Nastavljene su utakmice.

Završeno je prvo poluvrijeme. Miruju mreže na Grbavici, dok Tuzla City na Pecari ima minimalnu prednost.

39. minut: Mogao je Tuzla City uduplati prednost. Džafić nije realizirao penal.

19. minut: Željo prijeti, Hodžić "s penala" pokušava glavom poslije centaršuta Subašića, lopta je otišla pored gola.

17. minut: Lukić trese prečku. Topovski udarac, sreća na strani Želje.

15. minut: Meleg prijeti, Bender paradom spašava svoju mrežu.

13. minut: Fudbaleri Želje su "reklamirali" penal, smatravši da je Bošnjak igrao rukom u šesnaestercu, arbitar Musa samo je odmahnuo rukama.

7. minut: GOOOOOL. Tuzla City vodi na Pecari. Mišić je strijelac.

1. minut: Počeli su susreti na Grbavici i Pecari.

17:54 Poštovani čitatelji, dobrodošli na tekstualni prijenos zaostalih utakmica 29. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.