Pripreme
Sloboda za 45 minuta primila tri gola od federalnog prvoligaša
Ambiciozni federalni prvoligaš Vis Simm Bau danas je u kontrolnoj utakmici u Doboju pobijedio Slobodu iz Tuzle rezultatom 3:2.
14.02.2021. u 16:20

Prava golijada obilježila je prvo poluvrijeme jer svih pet golova postignuto je za 45 minuta. Sloboda je povela golom Husejinovića, a Simm Bau izjednačio poslije greške i autogola golmana Golubovića.

Simm Bau je preko Kovača u 17. minuti uspio preokrenuti, a 10 minuta kasnije Sloboda je izjednačila golom Maksimovića.

Konačan ishod postignut je u 45. minuti kada je Kovač nakon bravure Smajića zatresao mrežu Tuzlaka.

NK VIS SIMM – BAU: Kragić, Hasić, Petrović, Stapić, Šero, Pandžić, Berbić, Kalesić, Huseinspahić, Smajić, Kovač.

FK SLOBODA: Golubović, A. Beganović, Kapetanović, Jusić, Avdić, Kurtalić, Marković, Predragović, Dž. Beganović, Maksimović, Husejinović.