Liga prvaka
Nekorektni Englezi: Jesus utišao Maksimir, žestoki protesti Modrih
Građani su postigli pogodak kada je na terenu ležaao igrač Dinama koji se žalio na povredu
11.12.2019. u 19:33

Odlučujući meč za plasman u nokaut fazu Lige evropskih prvaka Dinamo večeras na Maksimiru igra protiv Manchester CItyja.

Modri su poveli u 10. minuti golom Olma (VIDEO), a gosti su izjednačili u 34. minuti kada je pogodio Gabriel Jesus, koji je utišao raspjevani Maksimir.

No, Englezi su ispali nekorektni i nisu pokazali fair-play, jer su postigli pogodak kada je na terenu ležao igrač Dinama koji se žalio na povredu. Umjesto da izbace loptu van terena, gosti su nastavili akciju i pogodili za izjednačenje.

Uslijedile su žestoki protesti domaćih igrača, ali promjene odluke nije bilo. Epilog svega je žuti karton za Ademija. OVDJE pogledajte gol za 1:1.