Gosti iznenadili
Luda završnica u meču Olimpije i latvijskog RFS-a, Menalo se upisao u strijelce
11.07.2019. u 21:58

Utakmica prvog pretkola Evropske lige između Olimpije i latvijskog RFS-a ponudila je nevjerovatnu završnicu.

Prvi pogodak na meču pao je u 52. minuti, kada je Lemajić pogodio za goste sa bijele tačke.

Sve do 81. minute gosti su imali gol prednosti, a onda je Boakye izjednačio na 1:1.

Igrala se 88. minuti kada je Kluskins vratio prednost gostima, da bi samo dvije minute kasnije nekadašnji mladi bh. reprezentativac Luka Menalo zabio za 2:2.

Ipak, tu nije bio kraj uzbuđenjima na večerašnjem meču na stadionu Stožice. U trećoj minuti sudijske nadoknade Vukamić je pogodio za konačnih 2:3.

Asmir Suljić i Tomislav Tomić zaigrali su od prve minute u sastavu Zmajčeka, a Menalo je priliku dobio u 72. minuti meča.