Skromna predstava
Liga prvaka: Remi Zrinjskog i Sheriffa u mostarskoj uspavanci
Fudbaleri Zrinjskog odigrali su bez pogodaka (0:0) protiv Sheriffa u prvom meču prvog pretkola kvalifikacija za Ligu prvaka.
06.07.2022. u 22:00

U skromnoj fudbalskoj predstavi Pod Bijelim Brijegom koja je odigrana pred šest hiljada navijača nismo vidjeli ni jedan šut u okvir gola.

Bilbija je u drugoj minuti susreta zaprijetio golu Moldavaca, ali je lopta otišla pored gola. Do kraja prvog dijela nije bilo većih uzbuđenja.

U nastavku susreta Jukić je u 58. minuti propustio najbolju priliku za Plemiće i općenito na meču. Ušao je u sredinu, šutirao i pogodio spoljni dio mreže.

Sheriff je jedinu šansu na meču imao u 82. minuti kada je Badalo šutirao pored gola.

Do kraja susreta nije bilo promjene rezultata.

Revanš susret  odigrat će se u utorak, 12. jula, s početkom u 19 sati (lokalno 20 sati) na stadionu Zimbru u Kišinjevu.