NBA
Džanan Musa za 60 sekundi ubacio sedam poena, Netsi pali u uzbudljivoj završnici
Brooklyn je sjajno izgledao u prve dvije četvrtine, na poluvremenu je imao plus 15, ali...
13.11.2019. u 08:01

Košarkaši Brooklyn Netsa poraženi su na gostovanju kod Utah Jazza - 114:119, a naš Džanan Musa i sinoć je imao solidnu minutažu.

Naš reprezentativac na parketu je proveo 15,24 minute i za to vrijeme je ostvario solidan učinak. Ubacio je devet poena, a upisao je i jednu asistenciju.

Zanimljivo, Musa je za samo 60 sekundi "skupio" sedam poena.

Netsi su sjajno izgledali u prve dvije četvrtine, na poluvremenu su imali plus 15 (53:68), ali su sve upropastili u trećoj i četvrtoj dionici.

U neizvjesnoj završnici bolje su se snašli Jazzeri koji su u posljednoj minuti napravili seriju 5:0 i stigli do trijumfa - 119:114.

U pobjedničkom timu najbolji je bio Donovan Mitchell sa 30 poena, dok je u redovima Netsa bolji od ostalih bio Kyrie Irving sa 27 poena.