Zaslužena pobjeda
Čelik rutinski protiv Mošćanice, Durmo odbranio penal
Fudbaleri Čelika danas su na Bilinom polju u meču 11. kola Druge lige FBiH - Centar savladali Mošćanicu sa 3:0.
23.10.2022. u 18:03

Većinskom terenskom inicijativom Čelik je bez većih problema savladao današnjeg protivnika.

U 13. minuti Čelik stiže do vodstva preko Selima Žune.

Nekoliko minuta kasnije u kaznenom prostoru Isaković nespretno ruši protivničkog igrača, te glavni sudija današnjeg susreta pokazuje na bijelu tačku. Jedanaesterac sjajno brani Adi Durmo koji je bio junak utakmice protiv FK Sarajevo, također odbranom penala u penal seriji.

Na samom finišu prvog poluvremena Ali Međuseljac postiže pogodak za dvostruko vodstvo crno-crvenih.

Na početku drugog poluvremena Selim Žuna postiže svoj drugi pogodak na današnjoj utakmici, te do kraja konačan rezultat utakmice ostao je 3:0 za Čelik.