Bundesliga
Bičakčić igrao, Hoffenheim tone sve dublje, poražen i Demirović
Ekipa Hoffenheima upisala je 13. poraz ove sezone i trenutno je na 16. mjestu bundesligaške tabele.
25.02.2023. u 17:59

Katastrofalnu formu Hoffenheima iskoristila je Borussija Dortmund koja je kao gost slavila sa 0:1, a tim Ermina Bičakčića je peti put uzastopno teren napustio pognute glave.

Borussiju je na prvo mjesto bundesligaške tabele smjestio Brandt golom u 42. minuti. Asistirao mu je Reus.

Bičakčić je igrao od 30. minute kada je na terenu zamijenio povrijeđenog Kabaka.

Poraz je danas zabilježio i Ermedin Demirović. Njegov Augsburg je u Berlinu izgubio od Herthe rezultatom 2:0. Bh. napadač proveo je na terenu 90 minuta.

Potencijalni bh. reprezentativac Denis Huseinbašić nije konkurisao za meč Kelna i Wolfsburga, a slavili su gosti rezultatom 0:2.

Leipzig je u derbiju nadigrao Frankfurt rezultatom 2:1.