Veliki kiks Fenera: Edin Džeko i društvo sve dalje od titule
AUTOR: Faktor
22.04.2024. u 21:06
Fudbaleri Fenerbahčea napravili su veliki kiks u borbi za šampionsku titulu u Turskoj.
Edin Džeko i društvo ostali su bez pobjede u 33. kolu prvenstva Turske na gostovanju kod Sivasspora. Odigravši 2:2 ostali su na četiri boda zaostatka iza lidera Galatasaraya.
Dva puta je istanbulski velikan vodio, ali su domaći do izjednačenja i velikog boda stigli u 94. minuti kada je Manaj sa bijele tačke pogodio za 2:2 (najstrožija kazna je dosuđena nakon pregleda VAR-a).
Edin Džeko je bio starte, a zamijenjen je u 71. minuti. Propustio je nekoliko sjajnih prilika, a čini se da nije bio sretan kada je napuštao igru.
Prema onome što se vidjelo u TV prijenosu Džeko nije pozdravio trenera Ismaila Kartala i odmah nakon izlaska iz igre zaputio se svlačionici, i nije ostao na klupi za rezervne igrače kako bi ispratio meč do kraja...