PLBiH, 10. kolo
TOK UTAKMICE / Zvijezda 09 - Tuzla City 1:1
Fudbaleri Zvijezde 09 i Tuzla Cityja u Ugljeviku su odigrali susret 10. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.
07.10.2023. u 14:45

Bio je to derbi začelja, kojeg nismo mogli gledati u direktnom TV prijenosu, a kojeg je sudio naš najbolji sudija Irfan Peljto. Završeno je 1:1.

Tekstualni prijenos utakmice Zvijezda 09 - Tuzla City mogli ste pratiti na portalu Faktor.ba.

_________________

90. minut: Kraj u Ugljeviku, podjela bodova.

90. minut: U Ugljeviku se igra sudijska nadoknada, sve smo bliži remiju.

67. minut: GOOOOOOLLLLLLL! Ekspresno su izjednačili domaći. Maksimović je strijelac.

65. minut: GOOOOOOLLLLLLL! Gosti iz Tuzle vode golom Pantelića.

56. minut: Opasno je pred golom domaćih. Pantelić je šutirao, čiji udarac brani domaći golman, na odbijenu loptu natrčava Hadžić, ali ni on nije precizan.

50. minut: Bilježimo po jednu priliku na obje strane u nastavku meča. Prvo je Nukić bio neprecizan, a na drugoj strani Blažević šutira pord gola.

45. minut: Najbolja prilika za domaći. Vadze je šutirao, ali Fejzić sjajno brani.

27. minut: Sada prilika za domaće, ali Danonski je glavom šutirao preko gola.

17. minut: Još  jedna prilika za goste, ali ovaj puta golman domaćih brani pokušaj Nukića.

15. minut: Velika prilika za goste. Hadžić je presjekao loptu nakon greške domaćeg golmana, uposlio je Nukića koji nije uspio pogoditi mrežu.

9. minut: Domaći su zaprijetili, ali Danonski iz dobre pozicije slabo šutira.

1. minut: Počeo je meč u Ugljeviku.

14.45 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor dobro došli na tekstualni prijenos utakmice Zvijezda 09 - Tuzla City.