PLBiH, 2. kolo
TOK UTAKMICE / Zvijezda 09 - Igman 3:4
Drugi meč 2. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine u fudbalu u Ugljeviku su odigrali Zvijezda 09 i Igman.
05.08.2023. u 16:45

Domaćin je na otvaranju sezone doživio katastrofu na gostovanju kod Veleža (0:5), a izgubio je i danas. S druge strane tim iz Konjica odmarao je u prvom kolu, jer je odgođen meč protiv Željezničara.

ZVIJEZDA 09: Jelovac, Tomanović, Blažević, Gavrić, Račić, Veličković, Selorm, Ostojić, Đorđević, Maksimović, Danoski.

IGMAN: Ćeman, Bešagić, Drljević, Hebibović, Oremuš, Bodul, Čubrilo, Mešić, Dupovac, Denković, Ramić.

Nažalost, ova utakmica nije bila emitovana u direktnom TV prijenosu, a tekstualni prijenos mogli ste pratiti na portalu Faktor.ba.

_______________

90. minut: Kraj u Ugljeviku, Igman je slavio sa 4:3.

90. minut: GOOOOOOOLLLLLLL! Tomanović smanjuje na 3:4.

90. minut: Igrat će se minut sudijske nadoknade.

77. minut: GOOOOOOLLLLLLL! Igman stiže do 4:2. Mešić je strijelac za goste iz Konjica.

73. minut: GOOOOOLLLLLLLL! Zvijezda je smanjila na 2:3. Subašić je pogodio.

62. minut: Ćeman sjajnom intervencijom spašava goste, oste 1:3.

46. minut: Počelo je drugo poluvrijeme.

45. minut: Završeno je prvo poluvrijeme u Ugljeviku.

42. minut: GOOOOOOLLLLLL! Igman sada vodi 3:1. I opet Hebibović. Za 12 minuta je kompletirao hat-trick.

39. minut: GOOOOOOLLLLLL! Već u narednom napadu Igman je ponovo poveo. Dva gola za dvije minute! Opet je Hebibović pogodio.

38. minut: GOOOOOOLLLLLL! Zvijezda je izjednačila, nije dugo trajala radost gostiju iz Konjica. Danonski je pogodio mrežu Ćemana.

30. minut: GOOOOOOLLLLLL! Igman vodi! Hebibović je matirao Jelovca! Nspretno je reagovala odbrana Zvijezde, a kapiten gostiju to je iskoristio i pogodio za vodstvo.

19. minut: Gavrić nije bio precizan iz slobodnjaka.

17. minut: Dominacija Zvijede, domaći su već izveli pet kornera, ali promjene rezultata nema.

13. minut: Ćeman brani pokušaj Selorma.

7. minut: Blaga inicijativa domaćih, ali bez većih uzbuđenja.

1. minut: Počeo je meč u Ugljeviku.

16.45 sati: Poštovani čitatelji dobro došli na tekstualni prijenos utakmice Zvijezda 09 - Igman.