TOK UTAKMICE / Željezničar - Zrinjski 0:0
Fudbaleri Željezničara i Zrinjskog podijelili su bodove u meču 19. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.
17.02.2024. u 15:22

Konačan rezultat susreta glasio je 0:0.

Tekstualni prijenos ovog meča pratili ste na portalu Faktor.

- - - - - - - - - - - - - -

81. minut: Sada je požutio Sabljić zbog nesmotrenog faula nad Muftićem.

79. minut: Žuti karton za Hiroša zbog prekršaja nad Ivančića.

72. minut: I dalje miruju mreže na Grbavici.

59. minut: Ovčina iz voleja šutira preko gola, ostaje 0:0.

46. minut: Nastavak meča.

Poluvrijeme.

41. minut: Cocalić šutira nakon velike gužve, Marić ponovo siguran.

39. mint. Žuti karton za Bradarića zbog prekršaja nad Ovčinom.

38. minut: Divan pas Bradarića, lopta je došla do Bilbije koji šutira, ali lopta se odbija od jednog fudbalera Želje.

27. minut: Nova velika prilika za Plave. Haračić je imao situaciju jedan na jedan, ali golman gostiju Marić ponovo sjajno brani.

22. minut: Požutio i Karić.

20. minut: Velika prilika za Amoaha, ali Marić sjajno brani.

9. minut: Savić šalje loptu u mrežu Željezničara, ali pogodak je poništen zbog prekršaja.

8. minut: Radinović dobio žuti karton zbog oštrog prekršaja.

1. minut: Počeo je duel.

15:55 sati: Idealni uvjeti za igru, u glavnom gradu Bosne i Hercegovine trenutno je 16 stepeni.

15:50 sati: Na tribinama se nalazi i Zoran Mamić, bivši funkcioner Dinama.

15:45 sati: Sjajna atmosfera na Grbavici, veliki broj navijača nalazi se na tribinama.

15:40 sati: Glavni sudija ovog meča će biti Ermin Sivac.

15:20 sati: Poznati su sastavi:

FK Željezničar: Muftić, Radinović, Cavnić, Cocalić, Krpić, Haračić, Hiroš, Drljo, Karić, Amoah, Ovčina.

HŠK Zrinjski: Marić, Barišić, Ćorluka, Ivančić, Savić, Ćuže, Jakovljević, Ilinković, Corda, Tičinović, Bilbija.