19. kolo
TOK UTAKMICE / Sloga - Velež 0:0
Fudbaleri Sloge i Veleža odigrali su susret bez pogodaka u prvom duelu proljetnog dijela Premijer lige Bosne i Hercegovinu.
16.02.2024. u 17:48

U duelu koji je odigran u Modriči gledali smo skromnu fudbalsku predstavu.

Tekstualni prijenos ovog meča pratili ste na portalu Faktor.

- - - - - - - - - - - - - - - -

Kraj susreta.

86. minut: Finiš u Modriči, hoćemo li vidjeti pogotke?

71. minut: Vehabović pokušava iz slobodnog udarca, ali Trako bez problema.

68. minut: I dalje miruju mreže u Modriči.

52. minut: Velika šansa za Haskića, ali Trako na visini zadatka. Napokon uzbuđenje na meču.

46. minut: Nastavak meča.

Poluvrijeme.

45. minut: Hrkač postiže pogodak za vodstvo Veleža, ali on je poništen zbog ofsajda.

32. minut: U kratkom periodu dva udarca fudbalera Veleža, ali u oba navrata brani Trako.

30. minut: Loš fudbal gledamo u Modriči. Očekivali smo mnogo više od oba tima...

15. minut: Za sada bez prilika.

5. minut: Guliashvili pada u šesnaestercu Sloge. Igrači Veleža su tražili penal, ali sudija Halkić je pokazao da se igra nastavi.

1. minut: Počeo je duel.

17:55 sati: Tim Vlade Jagodića uz Zrinjski važi za najboljeg domaćina prvenstva. Od devet utakmica na domaćem terenu, Sloga je slavila osam puta. Jedini tim koji je uzeo puni plijen kod Sloge je Borac.

17:50 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor, dobrodošli na tekstualni prijenos utakmice Sloga - Velež.