PLBiH, 31. kolo
TOK UTAKMICE / Leotar - Tuzla City 3:2
Fudbaleri Leotara i Tuzla Cityja od 17 sati igratli su jedinu utakmicu 31. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine koja je na rasporedu u subotu.
13.05.2023. u 16:50

Duel na Policama je bio bitka za opstanak, a Trebinjci su ovim trijumfom ostali u borbi za opstanak, dok su i gosti u opasnoj zoni.

Tekstualni prijenos utakmice Leotar - Tuzla City mogli ste pratiti na portalu Faktor.ba.

_____________________

90. minut: Kraj u Trebinju, Leotar je slavio sa 3:2.

90. minut: Igrat će se tri minute nadoknade.

75. minut: GOOOOOOLLLLLLLLLL! Leotar vodi 3:2. Rezervista Uzelac je nakon prekida pogodio za preokret.

73. minut: Prijete sada Čavić i Aćimović, ali Malcom spašava goste.

66. minut: Isključen je Hasanbegović, igrač Tuzla Cityja!

64. minut: Gosti prijete iz kontre, ali Puletić interveniše ispred Kuzmanovića.

52. minut: Leotar je krenuo u napade, po preokret, ali odbrana Tuzlaka otklanja opasnost.

46. minut: Počelo je drugo poluvrijeme na Policama.

45. minut: Poluvrijeme na Policama.

44. minut: GOOOOOLLLLLLLLL! Leotar i drugi put danas stiže do izjednačenja! Milić je pogodio nakon gužve pred golom Građana.

40. minut: Ponovo je Čavić mogao vratiti stvari na početak, ali brani golman gostiju.

37. minut: GOOOOOLLLLLLLLL! Irfan Hadžić pogađa za novu prednost Tuzla Cityja. Na ubacivanje Gavrića pogodio je korpulentni napadač Tuzlaka.

33. minut: Pokušao je Prusina, ali lopta ide pored gola Tuzlaka.

16. minut: GOOOOOLLLLLLLLL! Leotar je izjednačio! Čavić je pogodio za Trebinjce.

10. minut: GOOOOOLLLLLLLLL! Tuzla City vodi u Trebinju! Subašić je ubacio nakon prekida, a Nikitin se najbolje snalazi i pogađa za 0:1.

5. minut: Mreže miruju, bez većih uzbuđenja na otvaranju meča. Bilježimo tek pokušaj Karjaševića čiji udarac je završio daleko od gola Leotara.

1. minut: Počeo je meč u Trebinju.

16:50 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor, dobro došli na tekstualni prijenos utakmice Leotar - Tuzla City.