18. kolo
TOK UTAKMICE / GOŠK - Željezničar 1:0
Fudbaleri Željezničara nastavili su sa očajnim partijama ove sezone na gostujućem terenu.
16.12.2023. u 15:43

Plavi su večeras u Gabeli poraženi od GOŠK-a sa 1:0, čime su upisali deveti uzastopni poraz ove sezone u gostima.

Tekstualni prijenos ovog meča pratili ste na portalu Faktor.

- - - - - - - - - -

Kraj susreta.

88. minut: GOOOOOLLLLLL. Hasukić pogađa za vodstvo domaćeg tima.

83. minut: Šero ponovo neprecizan.

72. minut: Prva prilika za Plave. Krpić je izašao sam pred Bobića, ali brani golman domaćeg tima.

67. minut: Muftić zaustavlja pokušaj Musulina.

62. minut: Nova prilika za domaće. Šero je šutirao, ali lopta je proletila malo pored gola Plavih.

53. minut: Loš šut Čajića, lopta odlazi pored gola.

46. minut: Nastavljen je meč.

Poluvrijeme u Gabeli. Domaći tim bolji rival, Željo bez ijednog udarca prema golu.

33. minut: Glavni arbitar Gigović je pokazao Galiću crveni karton zbog udaranja Šere.

27. minut: Pokušaj Šute odlazi malo iznad gola Plavih.

23. minut: Mihaljević pokušao glavom ali lagan plijen za Muftića.

10. minut: Mihaljević sada šutira, Muftić brani. Domaći bolji na otvaranju meča.

9. minut: Šuta sa četiri metra šutira glavom, lopta ide pored gola.

3. minut: Čajić pokušava glavom, ali bez veće opasnosti za gol Plavih.

1. minut: Počeo je duel u Gabeli.

15:45 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor, dobrodošli na tekstualni prijenos utakmice GOŠK - Željezničar.