TOK UTAKMICA / Željezničar - Leotar 3:0, Tuzla City - Radnik 3:3, Borac - Zrinjski 1:1
Danas su odigrane tri utakmice 25. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine u fudbalu.
09.04.2022. u 14:50

Željezničar je na Grbavici ugostiti Leotar, dok je Tuzla City na Tušnju igrala komšijski derbi protiv Radnika iz Bijeljine.

U drbiju kola snage su odmjerili Borac i Zrinjski.

Tekstualne prijenose premijerligaških utakmica mogli ste pratiti na portalu Faktor.ba.

_________________

90. minut: Bez pobjednika je završen derbi Borac - Zrinjski (1:1).

88. minut: Finiš je utakmice u Banjoj Luci, sve smo bliže remiju.

64. minut: Molls je zaustavio Tičinovića, gosti su tražili prekršaj, ali se Grbić nije oglasio. Igrači Zrinjskog u nevjerici gledaju arbitra iz Prijedora.

54. minut: Pokušao je Bašić sa 30-ak metara, ali Ćetković brani.

49. minuta: Pokušao je Memija, ali je Ćetković oprezan.

45. minut: Završeno je prvo poluvrijeme u Banjoj Luci.

38. minuta: Jukić sada pogađa stativu. Mogao je Zrinjski do poreokreta.

25. minut: GOOOOOOLLLLLLL! Jukić je izjednačio.

18. minut: GOOOOOOOLLLLLL! Lukić matira Mostarce i pogađa za vodstvo Borca.

8. minut: Jukić je oboren u kaznenom prostoru Borca, rukama se poslužio Ćorić, gosti traže penal, ali sudija Grbić se nije oglasio.

6. minut: Mostarci agilniji na startu meča, ali bez većih prilika.

1. minut: Počeo je meč u Banjoj Luci. Težak je teren u Banjoj Luci.

16:55 sati. Ostanite uz Faktor.ba uskoro počinje derbi Borac - Zrinjski.

16:52 sati: Završene se utakmice na Tušnju i Grbavici.

90. minut: GOOOOOLLLLLLL Handžić jke pogodio za Radnik, a Mišić izjednačio i postavio konačnih 3:3.

71. minut: GOOOOLLLLLLLL! Krpić je izjednačio na 2:2.

66. minut: GOOOOLLLLLLLL! Novi šok na Tušnju. Radnik opet vodi protiv Tuzla Cityja.

64. minut: Arežina pokušava iz slobodnjaka, Bender je nesiguran, Krstevski je šutirao, ali čuvar mreže Plavih u drugom pokušaju ispravlja svoju grešku.

58. minut: GOOOOOLLLLLLL! Tuzla City stiže do izjednačenja protiv Radnika. Pogodio je Čeliković, nakon ubačaja Mehanovića.

52. minut: Mogao je Radnik i do drugog gola, ali Živković nije uspio pogoditi iz blizine.

49. minut: Velika prilika za Želju. Nakon prekida Drina je odigrao povratnu loptu, a ispred Resića intervenisao je Đurić.

46. minut: Nastavljene su utakmice 25. kola Premijer lige BiH.

45. minut: Završena su prva poluvremena na Tušnju i Grbavici.

44. minut: Štilićev udarac sada je izblokiran. Novi korner za Plave, nakon kojeg je Resićev udarac zaustavio Puletić.

42. minut: Velika prilika za Želju. Šrilić je majstorijom lobovao Puletića, ali se ispriječila stativa. U nastavku akcije Hodžić je šutirao preko gola.

28. minut: GOOOOOOLLLLL! Novi gol na Grbavici, Mekić je sada matirao Puletića.

22. minut: GOOOOOOLLLLL! Subašić pogađa za 2:0. Hodžić je sada asistirao. Subašić je primio loptu na desnoj strani, driblingom izbacio defanzivca Leotara i rutinski savladao Puletića.

12. minut: GOOOOOLLLLLL! Radnik vodi na Tušnju. Za Bijeljince je pogodio Živković.

5. minut: GOOOOOOLLLLLL! Željo vodi na Grbavici, Armin Hodžić je strijelac. Hajdarević je oduzeo loptu na vrhu šesnaesterca, Štilić je dodao do Hodžića, koji pogađa za vodstvo Plavih.

1. minut: Počele su utakmice na Grbavici i Tušnju.

14.50 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor, dobrodošli na tekstualne prijenose utakmica 25. kola Premijer lige BiH u fudbalu.